Moscow-Post RSS
24 Апреля 2017

Ополченці не стріляли у спостерігачів під Луганськом

На даний момент місія ОБСЄ в Україні офіційно заявила, що спостерігачі не потрапляли під обстріл під Луганськом. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Ополченці не стріляли у спостерігачів під Луганськом

Сьогодні місія ОБСЄ на Україні спростувала повідомлення про те, що її співробітники, які потрапили під обстріл в Луганській області.

Раніше прес-центр оперативного командування українських військ «Північ» повідомив, що ополченці нібито обстріляли підрозділ силовиків, охороняє міст через річку Сіверський Донець, і при цьому «були обстріляні представники ОБСЄ, які під час інциденту теж були в місці обстрілу».

Цю інформацію одразу ж розтиражували всі українські ЗМІ. Однак, як з'ясувалося, ця інформація виявилася брехливою і навіть провокаційною.

На даний момент в ОБСЄ її вже офіційно спростували.

«У відповідь на запити ЗМІ ми можемо сказати, що наші спостерігачі не потрапляли під обстріл у Луганській області за останні дні», - повідомили в ОБСЄ.

Схоже, що українська влада і далі продовжують брехати про ситуації на Донбасі. Але довіри до них вже немає.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья