Moscow-Post RSS
20 Января 2018

Опозиція в Києві спирається на Захід

Лідер української опозиційної партії «УДАР» Віталій Кличко виїхав на ул.Банковую в адміністрацію президента, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ. Так Кличко має намір зустрітися з главою держави Віктором Януковичем.

Опозиція в Києві спирається на Захід

А перед цією зустріччю Кличко поспілкувався з командиром спецпідрозділу «Беркут» і бійців Внутрішніх військ на вул. Грушевського, де сталися великі зіткнення, і закликав їх не вчиняти проти мітингувальників ніяких дій, щоб уникнути кровопролиття.

Кличко закликав співробітників правоохоронних органів «охороняти людей, а не владу».

Так само лідер партії «УДАР» заявив їм, що «ті, хто не буде виконувати злочинних наказів, спрямованих проти свого народу», не будуть піддаватися переслідуванням.

Відзначимо, що експерти впевнені, що Кличко дозволяє собі так ультимативно наказувати міліції не тільки тому, що він відчуває підтримку «Евромайдана», а тому що йому допомагають західні політики.

Наприклад, міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що заворушення в Києві в тому числі підігріваються ззовні.

«Ми знаємо про цю інформації, яка є, щодо того, що це значною мірою стимулюється з-за кордону», - сказав Лавров.

На думку голови МЗС РФ, дії опозиції в Києві порушують всі європейські норми.

«Захоплення мерії, захоплення урядових будівель, де бойовики трималися кілька тижнів, - ви уявіть, якщо б це сталося в будь-якій країні Євросоюзу. Можливо це? Вони б ніколи цього не дозволили», - зазначив він.

Крім цього, Лавров заявив про готовність Москви виступити в ролі посередника у врегулюванні політичної кризи на Україні.

Обставини можуть бути тільки одні: якщо нас про це попросять. Але, наскільки я розумію, така допомога не потрібна: зараз є прямі контакти між президентом, урядом і опозицією», - резюмував Лавров.

Втім, схоже, опозиції в Києві діалог не потрібен, а потрібні їм (опозиціонерам) - лише масові проплачені Заходом заворушення.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья