Moscow-Post RSS
29 Марта 2017

Опозиція в Києві спирається на Захід

Лідер української опозиційної партії «УДАР» Віталій Кличко виїхав на ул.Банковую в адміністрацію президента, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ. Так Кличко має намір зустрітися з главою держави Віктором Януковичем.

Опозиція в Києві спирається на Захід

А перед цією зустріччю Кличко поспілкувався з командиром спецпідрозділу «Беркут» і бійців Внутрішніх військ на вул. Грушевського, де сталися великі зіткнення, і закликав їх не вчиняти проти мітингувальників ніяких дій, щоб уникнути кровопролиття.

Кличко закликав співробітників правоохоронних органів «охороняти людей, а не владу».

Так само лідер партії «УДАР» заявив їм, що «ті, хто не буде виконувати злочинних наказів, спрямованих проти свого народу», не будуть піддаватися переслідуванням.

Відзначимо, що експерти впевнені, що Кличко дозволяє собі так ультимативно наказувати міліції не тільки тому, що він відчуває підтримку «Евромайдана», а тому що йому допомагають західні політики.

Наприклад, міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що заворушення в Києві в тому числі підігріваються ззовні.

«Ми знаємо про цю інформації, яка є, щодо того, що це значною мірою стимулюється з-за кордону», - сказав Лавров.

На думку голови МЗС РФ, дії опозиції в Києві порушують всі європейські норми.

«Захоплення мерії, захоплення урядових будівель, де бойовики трималися кілька тижнів, - ви уявіть, якщо б це сталося в будь-якій країні Євросоюзу. Можливо це? Вони б ніколи цього не дозволили», - зазначив він.

Крім цього, Лавров заявив про готовність Москви виступити в ролі посередника у врегулюванні політичної кризи на Україні.

Обставини можуть бути тільки одні: якщо нас про це попросять. Але, наскільки я розумію, така допомога не потрібна: зараз є прямі контакти між президентом, урядом і опозицією», - резюмував Лавров.

Втім, схоже, опозиції в Києві діалог не потрібен, а потрібні їм (опозиціонерам) - лише масові проплачені Заходом заворушення.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья