Moscow-Post RSS
26 Апреля 2017

«Опозиційний блок» допустять до виборів у Харківській області

Київський суд прийняв рішення, що зобов'язує Мін'юст зареєструвати «Опозиційний блок» на виборах у Харківській області. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

«Опозиційний блок» допустять до виборів у Харківській області

Підготовка до регіональних виборів в Україні триває. Мін'юст України отримав розпорядження від Київського суду з вимогою зареєструвати обласну організацію «Опозиційного блоку» в Харкові

«Опозиційний блок буде брати участь у місцевих виборах у Харківській області. Сьогодні суд прийняв єдино законне рішення, зобов'язавши мін'юст і харківське управління юстиції зареєструвати нашу обласну організацію», — сказано в повідомленні «Опозиційного блоку».

Крім цього представники цієї партії вимагають негайного виконання даного рішення суду, а це рішення вважають «перемогою усіх сил, які прагнуть зберегти демократію в Україні».

Кандидати від «Опозиційного блоку» мають великі шанси на перемогу в Харківській області.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья