Moscow-Post RSS
29 Марта 2017

«Опозиційний блок» не підтримає новий кабінет міністрів

«Опозиційний блок» Верховної ради України не став голосувати за міністрів, які були запропоновані коаліцією, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

«Опозиційний блок» не підтримає новий кабінет міністрів

Про відмову фракції «Опозиційний блок» голосувати за запропонованих коаліцією міністрів вже повідомив глава фракції партії Юрій Бойко.

«Ми не будемо голосувати поданих за кандидатів на міністрів, тому що ми не розуміємо чому серед 40 мільйонів людей, які живуть в Україні, не знайшлося 10 людей, які були б громадянами України або хоча б етнічними українцями»,- заявив Бойко

Нагадаємо, що раніше прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк вніс ряд кандидатур на міністерські пости на розгляд Верховної Ради.

Тепер американка українського походження Наталія Яресько претендує на керівництво міністерством фінансів, литовець Айварас Абрамавичус запропоновано на посаду керівника мінекономрозвитку, а Мінздоров'я може очолити громадянин Грузії Олександр Квіташвілі.

Політологи вважають рішення про призначення іноземців на ключові пости в країні ознакою зовнішнього управління.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья