Moscow-Post RSS
29 Апреля 2017

«Опозиційний блок» не пускають на вибори

За даними Головне територіальне управління юстиції у Харківській області, «Опозиційний блок» не зможе взяти участі у місцевих виборах на території цього регіону. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

«Опозиційний блок» не пускають на вибори

Рішення про відмову в реєстрації регіональної організації партії «Опозиційний блок» було прийнято керівництвом Головного територіального управління юстиції в Харківській області.

«27 липня ми взяли до уваги рішення про ліквідацію обласної організації партії «Закон і порядок» (колишня назва «Опозиційного блоку»), запущена процедура ліквідації даної обласної організації цієї політичної партії. Поки ліквідаційна процедура не буде завершена, у відповідності з чинним законодавством, Головне територіальне управління юстиції не може ухвалити рішення про реєстрацію обласної організації «Опозиційного блоку» на території Харківської області», — заявив голова управління Юрій Георгіївський.

За його словами, ця процедура займе не менше двох місяців, що означає, що участь у місцевих виборах «Опозиційного блоку» буде неможливим. Також стало відомо, що «Опозиційний блок» заявив про викрадення свого активіста під час мітингу у Харкові.

Схоже, що влада України просто бояться «Опозиційного блоку» не хочуть пускати його на вибори.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья