Moscow-Post RSS
18 Декабря 2017

Опозиціонеру тікають з України

Глава руху «Спільна справа» Олександр Данилюк втік до Лондона, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Опозиціонеру тікають з України

Один з лідерів «Евромайдана» і голова руху «Спільна справа» Олександр Данилюк вже втік у Лондон. За його словами, він пішов на це з-за того, що в ряди опозиції потрапили «контрреволюціонери».

Хоча, насправді Олександр Данилюк боїться арешту.

«Не попередивши навіть охорону, я переодягнувся, натягнув балаклаву і покинув Хрещатик. Після кількох діб вночі таємно пішки перейшов кордон. Сьогодні, нарешті, дістався до Лондона. Доведеться координувати дії активістів) у вигнанні», - заявив Олександр Данилюк.

«Контрреволюційна п'ята колона від гальмування революції перейшла до її придушення. Під прикриттям масок і окремих опозиціонерів на Майдан просочилися представники правоохоронних органів», - продовжив Данилюк.

«Ми не збираємося здаватися в полон, яким би він не був. І ті, хто вважають, що я втік, рано радіють. Дуже скоро я повернуся назад», - резюмував Данилюк!

До речі, нещодавно з'ясувалося, що у лідера «Спільны справи» («Спільна справа»Олександра Данилюка, який намагався захопити будівлю міністерства енергетики та вугільної промисловості, сім'я постійно проживає у Великобританії. Про це заявив голова міністерства Едуард Ставицький. Саме він під час спроби захоплення вів переговори з Данилюком.

Так що, бути може, Данилюк не втік у Лондон, а «повернувся додому»?..

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья