Moscow-Post RSS
23 Января 2018

Тетяну Чорновіл побили через аварію?

Активістка Евромайдана, журналістка Тетяна Чорновіл була побита, тому що створила на дорозі аварійну ситуацію, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Тетяну Чорновіл побили через аварію?

Слідством встановлено, що злочин скоєно з хуліганських спонукань. Заступник генерального прокурора України Роман Андрєєв зазначив, що на це вказують свідчення свідків, потерпілої, підозрюваних і матеріали відеофіксації.

Нагадаємо, що 25 грудня 2013 року Чорновіл була жорстоко побита в районі Києва невідомими. Багато хто, в тому числі і постраждала, пов'язують цю подію з її професійною діяльністю. 28 грудня суд заарештував п'ятьох підозрюваних у побитті

Тетяна Миколаївна Чорновіл народилася 4 червня 1979 року в Києві - українська журналістка і громадський діяч, випусковий редактор порталу «Лівий берег». Відома своїми резонансними і ризикованими розслідуваннями корупційних схем і політичними акціями.

У віці 17 років Тетяна Чорновол вже брала участь у антиросійських акціях УНА-УНСО, згодом стала прес-секретарем організації (на громадських засадах). В одній з акцій «Україна без Кучми», на протест проти ув'язнення членів УНА-УНСО, разом з подругою прикувала себе до рейок на залізничній станції в Києві. Однак, коли після компанії «Україна без Кучми» УНА-УНСО пішла на переговори з владою, Чорновол розцінила це як «зраду принципів» і залишила організацію.

Тетяна Чорновол, кандидат у депутати Верховної Ради на Парламентських виборах 2012 року по мажоритарному виборчому округу № 120 (Городоцький, Мостиський райони, частина Самбірського району Львівської області). Висунута партією Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Тетяна Чорновол програла вибори, отримавши другий результат в окрузі після Ярослава Дубневича.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья