Moscow-Post RSS
30 Марта 2017

Парламент проти уряду України ?

На даний момент Верховна рада приступила до розгляду питання про недовіру уряду України в його відсутність , повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Парламент проти уряду України ?

Однак , у прес -службі глави кабінету міністрів Миколи Азарова заявили , що члени уряду не змогли потрапити на роботу , так як їм перешкодили протестувальники.

«Ні , не змогли ( потрапити ) . Це створює серйозну напругу в роботі уряду. Уряд свої обов'язки виконує , але в режимі , який далекий від робітника » , - заявив журналістам прес -секретар кабміну Віталій Лук'яненко.

Нагадаємо , що , за регламентом , для виступу опозиції, що вимагає відправити уряд у відставку , відведено 45 хвилин , такий же час дається на відповідь прем'єр -міністра і обговорення .

Незважаючи на ці важливі дебати , президент України Віктор Янукович залишив країну , відправившись із запланованим візитом до Китаю.

До цього Янукович отримав листи від депутатів , де йому висловлювалася підтримка .

Наприклад , депутати Одеської міськради випустили звернення до українського народу , президенту України і до всіх політичних сил країни. У цьому зверненні містяться заклики до глави держави перешкодити спробам дестабілізації соціально-політичної обстановки в країні.

« Використовуючи неприйняття частиною суспільства зваженої позиції президента України Віктора Януковича з дотримання національних інтересів на зовнішньополітичній арені , деякі політичні сили роблять спроби дестабілізації соціально-політичної обстановки , які супроводжуються масовими заворушеннями , блокуванням адміністративних будівель , порушенням громадського порядку. Представники опозиції намагаються шляхом провокацій підштовхнути людей до радикальних дій , спрямованих на повалення конституційного ладу , з метою приходу до влади неконституційним насильницьким шляхом » , - сказано в даному зверненні , яке підтримали представники Комуністичної партії України та фракція « Зелена Одеса »

Таким чином, більша частина політичних сил України , крім « групи провокаторів » у Києві , виступає на стороні законного президента країни.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья