Moscow-Post RSS
24 Ноября 2017

«Партія Порошенка» виступає за дефолт України?

Депутат Верховної Ради України від «Блоку Петра Порошенко» запропонував оголосити на Україні дефолт. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

«Партія Порошенка» виступає за дефолт України?

З пропозицією оголосити на Україні дефолт за зовнішніми позиками виступив заступник голови фракції «Блоку Петра Порошенко» Олександр Третьяков.

«Коли обговорювалося питання (відставки Арсенія – прим.ред.) Яценюка, я виступив на фракції і сказав, що якщо, в принципі, новий прем'єр-міністр повністю змінить політику в країні, я запропонував, що прем'єр-міністр повинен оголосити дефолт», - заявив Олександр Третьяков в інтерв'ю місцевим ЗМІ.

За його словами, Захід надає Україні недостатню фінансову допомогу.

«З усією повагою до європейців, вони кажуть, що вони нам дуже багато дали грошей. Цілих $17 млрд. Вони дали Греції, яка в три рази менше України, 150 млрд. 17 млрд за 4 роки - це не такі великі гроші, і при цьому (на Заході - прим. ред.) розповідають, що шалені гроші. Вони Польщі в 91 або 92 році списали $20 млрд», - вважає Олександр Третьяков.

На думку політологів, українська влада зараз намагаються змусити країни Заходу посилити фінансову підтримку України. Загроза оголошення дефолту, по всій видимості, є механізмом «випитування» Україною грошей у Заходу.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья