Moscow-Post RSS
17 Января 2018

Партія регіонів залишить «спірні закони»

Сьогодні депутат фракції Партії регіонів Михайло Чечетов заявив, що фракція Партії регіонів не має наміру голосувати за скасування законів від 16 січня, на чому наполягає опозиція. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Партія регіонів залишить «спірні закони»

Інформацію про те, що фракція Партії регіонів не має наміру голосувати за скасування законів від 16 січня, заявив депутат фракції Партії регіонів Михайло Чечетов

«На консультаціях президента з опозицією звучали пропозиції про внесення змін до законів, які ми прийняли з адаптації нашого законодавства до європейського, що було сприйнято, чомусь, в багнети так званими євроінтеграторами. Я думав, що опозиція зустріне це бурхливими оплесками, що ми прийняли закони, які повністю адаптують наше законодавство до європейського, ми ж в Європу йдемо... а вони навпаки - хочуть скасувати. Так куди вони хочуть йти? Нехай скажуть, куди вони хочуть йти... в Африку або тумбу-юмбу...», - заявив Михайло Чечетов

«Звичайно, ми категорично не підемо на скасування цих законів. Про що йдеться? Бандит повинен сидіти у в'язниці, так! (мається на увазі зміни, які посилюють покарання за участь у масових заворушеннях - прим.ред.)», - заявив Михайло Чечетов.

До речі, раніше перший заступник лідера фракції Михайло Чечетов підтвердив інформацію, що на позачерговому засіданні парламенту депутати від Партії регіонів готові проголосувати за відставку уряду Миколи Азарова. Втім, відставка Азарова лише в тому випадку, якщо лідери опозиції приймуть пропозицію президента країни Віктора Януковича увійти в керівництво кабміну.

Нагадаємо, що раніше президент України Віктор Янукович вже запропонував посаду прем'єр-міністра лідера парламентської фракції «Батьківщина» Арсенію Яценюку, а посаду віце-прем'єра з гуманітарних питань - керівнику фракції партії «УДАР» Віталію Кличку.

При цьому сам Яценюк заявив, що опозиція не відкидає, але і не приймає пропозицію глави держави. Він заявив, що ця пропозиція «повинно обговорюватися фракціями і отримати схвалення людей».

Однак, якщо опозиціонери будуть тягнуть з відповіддю, то «регіонали» не підтримають відставку Азарова.

«Одне з головних таких компромісних пропозицій опозиції на адресу влади - це відставка уряду. Янукович сказав: я готовий. Ми готові у вівторок проголосувати за відставку уряду, і відразу ж портфель прем'єра буде вручений пану Яценюку», - перший заступник лідера фракції Партії регіонів Михайло Чечетов.

«Якщо Яценюк і Кличко погоджуються, ми голосуємо і відправляємо уряд у відставку. Якщо ж вони можуть тільки язиком молоти, тоді уряд не йде у відставку. Це принципово», - згодом додав Михайло Чечетов в бесіді з пресою.

Втім, політологи впевнений, що призначення Яценюка прем'єром не послабить протест, а відставка уряду Азарова буде серйозною помилкою Януковича... Зараз переговори влади і опозиції тривають, однак доля майбутнього кабміну ще не вирішена...

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья