Moscow-Post RSS
18 Января 2018

Парубій хоче в НТО

Сьогодні перший заступник спікера парламенту України Андрій Парубій заявив, що Україна націлена на вступ до НАТО. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Парубій хоче в НТО

Перший заступник спікера парламенту, співголова міжпарламентської ради Україна — НАТО Андрій Парубій розповів, що Україна націлена на вступ до НАТО «Мета України — це вступ до НАТО», — сказав Парубій.

Також він зазначив, що право України стати членом альянсу було визнано у 2008 році на саміті в Бухаресті.

За словами Парубія, завдання України — «зробити все можливе, щоб відповідати всім вимогам, які стоять перед нами, щоб ми змогли якнайшвидше досягти цієї мети».

До речі, раніше заступник голови Верховної ради Андрій Парубій заявив, що в парламенті готується законопроект про резервної армії.

На думку експертів, Україна не зможе стати членом НАТО. Адже члени НАТО (крім США та Англії) в цьому не зацікавлені.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья