Moscow-Post RSS
1 Мая 2017

Павло Губарєв оголосив голодування

«Народний губернатор Донецької області Павло Губарєв, що знаходиться під вартою в ізоляторі СБУ, почав голодування, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Павло Губарєв оголосив голодування

Це рішення Губарєв прийняв через що почалася силовий спецоперації проти жителів Слов'янська.

«Павло Губарєв через свого адвоката заявив, що він готовий відтепер не спати і не їсти, щоб, тим самим, мати можливість хоч якось розділити тяготи свого народу, проти якого київська хунта натравила українську армію і націоналістів з «правого сектора», - повідомляється на сторінці «народного губернатора» Донецької області в Facebook.

Раніше прихильники Губарєва повідомили, що міжнародний комітет Червоного Хреста направив київським властям демарш з вимогою надати організації доступ до заарештованого Павла Губареву.

«Ми отримали запит від Росії і вже направили демарш Києву з вимогою надати доступ до затриманого», - повідомив журналістам прес-секретар МКЧХ по Європі та Центральній Азії Давид Марці.

Нагадаємо, що у прихильників федералізації є підозри, що Губарєва під вартою жорстоко катують і б'ють.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья