Moscow-Post RSS
15 Декабря 2017

Павло Губарєв оголосив голодування

«Народний губернатор Донецької області Павло Губарєв, що знаходиться під вартою в ізоляторі СБУ, почав голодування, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Павло Губарєв оголосив голодування

Це рішення Губарєв прийняв через що почалася силовий спецоперації проти жителів Слов'янська.

«Павло Губарєв через свого адвоката заявив, що він готовий відтепер не спати і не їсти, щоб, тим самим, мати можливість хоч якось розділити тяготи свого народу, проти якого київська хунта натравила українську армію і націоналістів з «правого сектора», - повідомляється на сторінці «народного губернатора» Донецької області в Facebook.

Раніше прихильники Губарєва повідомили, що міжнародний комітет Червоного Хреста направив київським властям демарш з вимогою надати організації доступ до заарештованого Павла Губареву.

«Ми отримали запит від Росії і вже направили демарш Києву з вимогою надати доступ до затриманого», - повідомив журналістам прес-секретар МКЧХ по Європі та Центральній Азії Давид Марці.

Нагадаємо, що у прихильників федералізації є підозри, що Губарєва під вартою жорстоко катують і б'ють.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья