Moscow-Post RSS
21 Января 2018

Під чиїм контролем аеропорт в Луганську?

Сьогодні представники Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України заявили, що ополченці не контролюють аеропорт Луганська. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Під чиїм контролем аеропорт в Луганську?

Раніше ополченці заявили, що вибили з території аеропорту Луганська бойовиків батальйону «Айдар». Представники ополчення Луганської народної республіки (ЛНР) повідомили, що в результаті боїв загинули п'ять військових, були знищені три автомобіля і два польових зміцнення.

Проте, спікер РНБО України Андрій Лисенко вважає, що бійці ополчення нібито зайняли не луганський аеропорт, а лише злітно-посадкову смугу колишнього льотного училища в місті.

«Луганський аеропорт знаходиться під контролем українських військових, була зайнята злітно-посадкова смуга на території колишнього авіаційного училища, але там до цього часу ніяких військових не було», - заявив журналістам Лисенко.

Нагадаємо, армія України програє громадянську війну на Донбасі. Більш того, ополченці Донецької народної республіки (ДНР) вже майже взяли Маріуполь.

За інформацією ополчення ДНР, зараз «п'ять-шість офіцерів НАТО» заблоковані в Маріуполі.

«Місце їх точного знаходження невідомо через суворої секретності. Але факт очевидний, що виїхати з Маріуполя вони не можуть», - заявляють в ополченні.

«Все керівництво та спецпідрозділу хунти покинули місто, залишилися розрізнені частини батальйонів «Дніпро» і «Азов»», - повідомляють в ДНР.

Очевидно, що невдовзі Маріуполь буде взято остаточно.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья