Moscow-Post RSS
25 Апреля 2017

Під чиїм контролем аеропорт в Луганську?

Сьогодні представники Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України заявили, що ополченці не контролюють аеропорт Луганська. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Під чиїм контролем аеропорт в Луганську?

Раніше ополченці заявили, що вибили з території аеропорту Луганська бойовиків батальйону «Айдар». Представники ополчення Луганської народної республіки (ЛНР) повідомили, що в результаті боїв загинули п'ять військових, були знищені три автомобіля і два польових зміцнення.

Проте, спікер РНБО України Андрій Лисенко вважає, що бійці ополчення нібито зайняли не луганський аеропорт, а лише злітно-посадкову смугу колишнього льотного училища в місті.

«Луганський аеропорт знаходиться під контролем українських військових, була зайнята злітно-посадкова смуга на території колишнього авіаційного училища, але там до цього часу ніяких військових не було», - заявив журналістам Лисенко.

Нагадаємо, армія України програє громадянську війну на Донбасі. Більш того, ополченці Донецької народної республіки (ДНР) вже майже взяли Маріуполь.

За інформацією ополчення ДНР, зараз «п'ять-шість офіцерів НАТО» заблоковані в Маріуполі.

«Місце їх точного знаходження невідомо через суворої секретності. Але факт очевидний, що виїхати з Маріуполя вони не можуть», - заявляють в ополченні.

«Все керівництво та спецпідрозділу хунти покинули місто, залишилися розрізнені частини батальйонів «Дніпро» і «Азов»», - повідомляють в ДНР.

Очевидно, що невдовзі Маріуполь буде взято остаточно.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья