Moscow-Post RSS
28 Марта 2017

Під Иловайском було вбито до тисячі солдатів

За офіційною інформацією, в трагедії під Иловайском загинули близько тисячі людей. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Під Иловайском було вбито до тисячі солдатів

Сьогодні голова тимчасової слідчої комісії Верховної ради України Андрій Сенченко повідомив, що у трагедії під Иловайском загинули близько тисячі людей.

«Загальна кількість загиблих, у тому числі загиблих від ран, за всіма епізодами Иловайской трагедії складає близько тисячі осіб», - заявив Андрій Сенченко.

До речі, ще у вересні у міністерстві оборони України заявляли, що українська армія втратила 107 осіб під Иловайском.

Нагадаємо, що в серпні 2014 року українські батальйони потрапили в оточення під Иловайском, де понесли серйозні втрати. Пізніше в результаті домовленостей силовикам вдалося вивести частину військових з оточення ополченців.

Щоб встановити причини трагедії, Верховною Радою була створена тимчасова слідча комісія з розслідування подій, що відбулися, а військова прокуратура України відкрила кримінальне провадження за статтею «Недбале ставлення до військової служби, що спричинило тяжкі наслідки в умовах бойових дій».

Однак, до відповідальності так нікого і не притягнули.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья