Moscow-Post RSS
20 Января 2018

Під Иловайском було вбито до тисячі солдатів

За офіційною інформацією, в трагедії під Иловайском загинули близько тисячі людей. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Під Иловайском було вбито до тисячі солдатів

Сьогодні голова тимчасової слідчої комісії Верховної ради України Андрій Сенченко повідомив, що у трагедії під Иловайском загинули близько тисячі людей.

«Загальна кількість загиблих, у тому числі загиблих від ран, за всіма епізодами Иловайской трагедії складає близько тисячі осіб», - заявив Андрій Сенченко.

До речі, ще у вересні у міністерстві оборони України заявляли, що українська армія втратила 107 осіб під Иловайском.

Нагадаємо, що в серпні 2014 року українські батальйони потрапили в оточення під Иловайском, де понесли серйозні втрати. Пізніше в результаті домовленостей силовикам вдалося вивести частину військових з оточення ополченців.

Щоб встановити причини трагедії, Верховною Радою була створена тимчасова слідча комісія з розслідування подій, що відбулися, а військова прокуратура України відкрила кримінальне провадження за статтею «Недбале ставлення до військової служби, що спричинило тяжкі наслідки в умовах бойових дій».

Однак, до відповідальності так нікого і не притягнули.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья