Moscow-Post RSS
22 Января 2018

Переговори між «Газпромом» і «Нафтогазом» тривають

Зараз у Берліні тривають переговори між «Газпромом» і «Нафтогазом» про ціну на газ, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Переговори між «Газпромом» і «Нафтогазом» тривають

Про те, що в даний момент в Берліні проходять переговори з питання оплати і постачань газу між російським «Газпромом» та українським «Нафтогазом», заявив сьогодні прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

«Зараз вони проходять у Берліні на рівні Міллера і Коболєва», - зазначив Яценюк.

При цьому він заявив, що до кінця тижня переговори можуть завершитися.

«Ми розраховуємо на завершення переговорів протягом поточного тижня», - вважає український прем'єр. Яценюк впевнений, що активні переговори «фактично почалися» тільки вчора. Однак, їх результат він оцінив досить стримано.

Яценюк зазначив, що обсяг газу в українських ПСГ становить близько 12 млрд кубів. На його думку, ще близько 7 млрд кубів необхідно закачати для нормального проходження осінньо-зимового періоду

Як висловився прем'єр-міністр Київ може виплатити $1,451 млрд газового боргу за листопад - грудень до кінця тижня. Втім, експерти в енергетичній галузі побоюються вірити українській владі, так як їх позиція вкрай непостійна.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья