Moscow-Post RSS
1 Мая 2017

Переговори між «Газпромом» і «Нафтогазом» тривають

Зараз у Берліні тривають переговори між «Газпромом» і «Нафтогазом» про ціну на газ, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Переговори між «Газпромом» і «Нафтогазом» тривають

Про те, що в даний момент в Берліні проходять переговори з питання оплати і постачань газу між російським «Газпромом» та українським «Нафтогазом», заявив сьогодні прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

«Зараз вони проходять у Берліні на рівні Міллера і Коболєва», - зазначив Яценюк.

При цьому він заявив, що до кінця тижня переговори можуть завершитися.

«Ми розраховуємо на завершення переговорів протягом поточного тижня», - вважає український прем'єр. Яценюк впевнений, що активні переговори «фактично почалися» тільки вчора. Однак, їх результат він оцінив досить стримано.

Яценюк зазначив, що обсяг газу в українських ПСГ становить близько 12 млрд кубів. На його думку, ще близько 7 млрд кубів необхідно закачати для нормального проходження осінньо-зимового періоду

Як висловився прем'єр-міністр Київ може виплатити $1,451 млрд газового боргу за листопад - грудень до кінця тижня. Втім, експерти в енергетичній галузі побоюються вірити українській владі, так як їх позиція вкрай непостійна.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья