Moscow-Post RSS
16 Декабря 2017

Переговори про «європейський майбутньому» України відбудуться наступного тижня

Як повідомив український прем'єр Микола Азаров , тристоронні переговори з торговельно -економічного співробітництва між представниками Росії , України і Євросоюзу відбудуться до саміту у Вільнюсі на наступному тижні. Так він прокоментував рішення про призупинення процесу інтеграції України з ЄС , повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Переговори про «європейський майбутньому» України відбудуться наступного тижня

Однак , головуюча в Євросоюзі Литва не «бачить можливості» підключення Росії до переговорів , пославшись на те , що асоціація з Україною - це двосторонній процес

«Я сумніваюся , що ми можемо включити когось ще в наш двосторонній діалог з досягнення угоди » , - заявив раніше глава МЗС Литви Лінас Лінкявічус .

«Пропозиція про тристоронній угоді між ЄС , Україною і Росією можна було б обговорити за умови , що всі сторони є надійними партнерами. Президент Янукович , однак , поки не був надійним партнером » , - вважає лідер фракції соціалістів Європарламенту (ЄП) Ханнес Свобода . Однак , Україна продовжує наполягати на необхідності таких переговорів.

«Ми запропонували провести переговори у тристоронньому форматі за участю з Європейським союзом і Росією. Російська Федерація дала згоду на проведення таких переговорів. Рішення про припинення підготовки асоціацію з ЄС важке , але єдине можливе в тій економічній ситуації , яка склалася на Україні . Воно продиктоване виключно економічними причинами , анітрохи не змінюючи стратегічного напрямку розвитку України , закріпленого законом про основи внутрішньої і зовнішньої політики. Останньою краплею стала позиція МВФ , викладена в листі від 20 листопада. Умови : підвищення тарифів на газ та опалення для населення приблизно на 40%; зобов'язання заморожування базової зарплати , мінімальної зарплати , загальної зарплати на поточному рівні ; істотне скорочення витрат на бюджетні цілі , зниження субсидій в енергетиці ; поступове згортання звільнення від ПДВ для сільського господарства і інших галузей » , - заявив український прем'єр Микола Азаров.

Експерти впевнені , що Україна правильно зробила , що прийняла рішення про припинення процесу інтеграції України з ЄС. Так що тепер для України відкрити шлях до Митного Союзу з РФ , Білоруссю і Казахстаном !

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья