Moscow-Post RSS
29 Марта 2017

Петра Порошенко покликали в Донецьк

Глава Донецької народної республіки Олександр Захарченко заявив про можливість зустрічі з президентом України Петром Порошенком у Донецьку, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Петра Порошенко покликали в Донецьк

Сьогодні голова Донецької народної республіки Олександр Захарченко заявив, що він розраховує на зустріч з президентом України Петром Порошенком. Про це повідомили в прес-центрі уряду і Народної ради ДНР.

«Я чекаю президента України в донецькому аеропорту. Я забезпечу безпека на 100%, хоча він сам приїде з досить великою охороною», - заявив Олександр Захарченко.

За словами лідера ДНР, в переговорах контактної групи по врегулюванню на сході України Київ має представляти офіційну особу. Нагадаємо, що на даний момент Київ представлений екс-президентом України Леонідом Кучмою.

У МЗС ДНР повідомляло, що чергова зустріч учасників контактної групи щодо мирного врегулювання в Україні в Мінську повинна пройти 16 січня.

Однак, сьогодні Міністерство закордонних справ Білорусі не підтвердив проведення переговорів. Схоже, що влада навмисно затягують переговорний процес.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья