Moscow-Post RSS
29 Марта 2017

Петро Порошенко хоче в НАТО через 7 років

Петро Порошенко планує провести референдум про вступ до НАТО тільки через сім років, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Петро Порошенко хоче в НАТО через 7 років

Потрібно 6-7 років для того, щоб провести реформи і провести референдум про вступ України в НАТО. Так вважає президент України Петро Порошенко.

«Ми працюємо, щоб провести реформи з економічної, соціальної, адміністративної точок зору. Це буде довга робота, процес займе мінімум 6-7 років. Після того, як ми будемо готові, проведемо референдум, щоб дізнатися в українців, повинні ми чи ні вступати до Північноатлантичного альянсу», - заявив журналістам Порошенко.

Раніше екс-радник з національної безпеки в адміністрації колишнього президента США Джиммі Картера Збігнєв Бжезінський заявив про необхідність переконати Росію в тому, що Україна не приєднається до НАТО.

Політологи впевнені, що вступ України в НАТО не відбудеться ніколи.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья