Moscow-Post RSS
25 Апреля 2017

Петро Порошенко збрехав Ангелі Меркель?

Сьогодні президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Петро Порошенко збрехав Ангелі Меркель?

Як повідомили журналістам у прес-службі українського президента, Порошенко нібито є прихильником мирного врегулювання кризи на сході країни. Однак, за обстрілу міст Донбасу та території РФ цього не скажеш.

В ході діалогу глави Німеччини та України обговорили питання підтримки з боку міжнародного співтовариства у врегулюванні ситуації на Донбасі напередодні засідання Європейської Ради 16 липня.

При цьому Порошенко фактично збрехав Меркель про те, що нібито має місце «подальше надходження через українсько-російський кордон зброї та бойовиків на територію східних областей України»

Меркель зазначила, що Україна зараз знаходиться серед пріоритетних питань.

«Канцлер запевнила, що на засіданні Європейської Ради Україна отримає «тверду підтримку» з боку ЄС», - повідомляє прес-служба українського президента.

Однак, навряд чи після дипломатичного конфлікту Німеччини і США, Меркель реально «підтримує Порошенка». А його брехню про «постачання бойовиків і зброї з боку РФ» явно не йде на користь розвитку подальших українсько-німецьких відносин.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья