Moscow-Post RSS
29 Марта 2017

Полторак задумався про перемир'я

Сьогодні міністр оборони України Степан Полторак заявив, що Київ буде дотримуватися перемир'я в Донбасі 9 грудня. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ

Полторак задумався про перемир'я

В оточенні міністра оборони України Степана Полторака сьогодні журналістам розповіли про мирних переговорах. Пізніше цю інформацію підтвердив і сам міністр.

За його словами, Київ пообіцяв дотримуватися перемир'я в Донбасі 9 грудня, навіть якщо мінські переговори не відбудуться.

«Зустріч, яка повинна бути 9 грудня або в інший день, не має ніякого відношення до «дня тиші», тому що ті домовленості [щодо дня тиші] були досягнуті відразу. І я ще раз хочу підкреслити, що збройні сили України до тиші готові», - вважає Полторак.

Нагадаємо, що представник від Донецької народної республіки (ДНР) на мінських переговорах Денис Пушилин не планує їхати в Мінськ 9 грудня, так як влади ДНР не встигають підготуватися до зустрічі.

Представник Ради нацбезпеки і оборони України Андрій Лисенко вже підтвердив, що документ про припинення вогню на південному сході України буде підписано 9 грудня.

За словами Лисенка, співробітники центру по врегулюванню ситуації в Донбасі вже повинні були провести необхідні для укладення перемир'я переговори. Втім, раніше представники України так само робили досить багато заяв про перемир'я, але воно все одно не дотримувалося.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья