Moscow-Post RSS
15 Декабря 2017

Поранення змусило Болотова піти у відставку?

Голова Луганської народної республіки Валерій Болотов покинув свій пост, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ. Він зробив це з причини поранення.

Поранення змусило Болотова піти у відставку?

Болотов вже оголосив про свою відставку.

«Наслідки поранення не дозволяють мені з повною віддачею сил працювати на цій посаді на благо луганчан у складний воєнний час», - повідомив лідер Луганської народної республіки.

Крім цього, глава ЛНР підкреслив, що рішення покинути пост глави ЛНР є тимчасовим, і він «не збирається покидати фронт».

За інформацією Болотова, вже проведені консультації з колегами з виконавчої влади» та прийнято рішення звернутися з пропозицією очолити ЛНР до Ігоря Теслярській, нинішньому міністру оборони республіки.

Експерти кажуть, що тепер Ігорю Теслярській доведеться обороняти ЛНР у вкрай складних умовах.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья