Moscow-Post RSS
27 Апреля 2017

Порошенко бореться з «корупційними монстром»

Президент України Петро Порошенко заявив, що «корупційного монстра» можна знищити тільки разом. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко бореться з «корупційними монстром»

Президент України Петро Порошенко висловився про відкриття антикорупційного форуму. Він привітав українців з цією подією.

«Вітаю з відкриттям другого антикорупційного форуму. Переконаний, що спільними зусиллями нам вдасться знищити корупційного монстра», - заявив Порошенко. Раніше Порошенко заявив, що він не задоволений результатами боротьби з корупцією в Україні.

«Незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні, щотижня, чиновники затримуються за хабарі, за які повинні бути поміщені у в'язницю, результати поки мене не задовольняю», - заявив раніше Петро Порошенко.

Голова Одеської області Михайло Саакашвілі в ході антикорупційного форуму повідомив про створення на Україні широкого надпартійного антикорупційного руху.

Експерти сумніваються, що Порошенко і Саакашвілі зможуть перемогти корупцію, оскільки раніше їх самих не раз у ній викривали.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья