Moscow-Post RSS
16 Декабря 2017

Порошенко не допустить «преднестровского сценарію»?

Сьогодні президент України Петро Порошенко заявив, що він не допустить придністровського сценарію на сході України. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко не допустить «преднестровского сценарію»?

Український лідер Петро Порошенко провів зустріч з прем'єр-міністром Молдови Ігорем Корманом. Під час цих переговорів Порошенко заявив, що він не допустить придністровського сценарію на сході України.

«Особливу увагу сторони приділили врегулювання ситуації на сході України. Ігор Корман зазначив рішучу підтримку Республікою Молдова суверенітету і територіальної цілісності України, а також закликав до мирного врегулювання ситуації на Україні. Зі свого боку, Петро Порошенко зазначив, що, оскільки він добре знає, як розвивався конфлікт у Придністров'ї, він робить все для того, щоб не допустити такого сценарію в Україні», - повідомили в прес-службі президента України.

Експерти вважають, що це і подібні заяви Порошенка є лише приводом, щоб продовжити громадянську війну на Донбасі.

За словами фахівців, Мінські угоди продовжують порушуватися українськими військовими, які тільки за останні два дні двічі обстріляли спостерігачів ОБСЄ в Донецькій області. Більш того, армія України продовжує артилерійський обстріл міст Донбасу.

Схоже, Петро Порошенко навмисно нагнітає ситуацію на Донбасі і хоче домогтися продовження активної фази громадянської війни.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья