Moscow-Post RSS
20 Января 2018

Порошенко не вірить у конфлікт між Яценюком і Саакашвілі

Президент України Петро Порошенко дав коментар з приводу конфлікту між Арсенієм Яценюком і Михайлом Саакашвілі. Про це передає кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко не вірить у конфлікт між Яценюком і Саакашвілі

Президент України Петро Порошенко впевнений у тому, що між прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком і губернатором Одеської області Михайлом Саакашвілі нібито «немає жодного особистісного конфлікту»

«Щодо того, як ви назвали це конфліктом між прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком та головою Одеської ОДА Михайлом Саакашвілі. Позиція перша — це відображення невдоволення темпами і глибиною реформ, які відбуваються в країні. Це невдоволення є у людей, це невдоволення у мене як президента, і я про це публічно сказав у своєму зверненні до Верховної ради, це невдоволення у прем'єр-міністра і це невдоволення у голови Одеської ОДА Саакашвілі. І, не знімаючи відповідальності ні з кого, включаючи себе, я хочу підкреслити — міжособистісного конфлікту між прем'єром і Михайлом Саакашвілі не існує», - заявив Петро Порошенко.

Експерти не вірять у те, що між Арсенієм Яценюком і Михайлом Саакашвілі немає конфлікту, так як факти говорять про зворотне. Раніше голова Одеської області Михайло Саакашвілі заявив, що український уряд контролюють олігархи.

Відразу після цього, олігарх Ігор Коломойський Саакашвілі порівняв поведінку з поведінкою собаки без намордника».

Сам Саакашвілі вважає нападки Коломойського наслідком критики дій Яценюка. Так що конфлікт між Арсенієм Яценюком і Михайлом Саакашвілі є, а Петро Порошенко, схоже, злукавив.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья