Moscow-Post RSS
24 Ноября 2017

Порошенко обрав своїм представником Кучму

Колишній президент Леонід Кучма представить Україну на переговорах з ОБСЄ та Росією в Донецьку, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко обрав своїм представником Кучму

Сьогодні в Донецьку для обговорення реалізації плану Петра Порошенка щодо врегулювання ситуації на сході країни зустрінуться спеціальний представник чинного голови ОБСЄ Хайді Тальявіні, російський посол Михайло Зурабов і колишній президент України Леонід Кучма.

«У Донецьку пройде засідання Тристоронньої контактної групи з участю Кучми, Зурабова і Тальявіні. Мета засідання - визначення етапів реалізації мирного плану», - повідомлять в уряді України.

Так само стало відомо, що колишній президент України буде представляти Україну в переговорах з ОБСЄ та Росією щодо врегулювання конфлікту на Донбасі. А до цього президент України Петро Порошенко представив мирний план врегулювання ситуації на південному сході України, що складається з 15 пунктів.

Раніше мирний план Порошенка схвалив і президент РФ Володимир Путін. Російський лідер закликав конфліктуючі сторони припинити будь-які бойові дії і сісти за стіл переговорів.

Путін вважає, однак, що запропонований Порошенко план «без практичних дій, спрямованих на початок переговорного процесу, не буде життєздатним і реалістичним».

Президент РФ вважає «неприпустимою ситуацію, коли вже після наказу про припинення вогню в результаті тривалого протиборства з української сторони на територію Росії потрапляють і вибухають боєприпаси, що завдає не тільки майнову шкоду, але і піддає небезпеці життя і здоров'я наших громадян».

«Оголошений мирний план Порошенко не повинен носити характер ультиматуму ополченцям. Можливість, яка відкривається з припиненням бойових дій, повинна бути використана для початку конструктивних переговорів і досягнення політичних компромісів між протиборчими сторонами на Сході України», - вважає Володимир Путін.

Тепер виконання мирного плану повністю залежить від того, наскільки сильно нинішнє керівництво України хоче досягти стабільності на південно-сході.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья