Moscow-Post RSS
28 Марта 2017

Порошенко підписав «кримський указ»

Петро Порошенко підписав указ «про захист інтересів України» на території Криму. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко підписав «кримський указ»

Президент України Петро Порошенко завізував указ «Про стан реалізації заходів щодо захисту майнових прав та інтересів держави Україна у зв'язку з тимчасовою окупацією частини території України».

У прес-службі уряду України повідомили, що тепер уряд має почати працювати над підрахунком збитків, завданих «тимчасовою окупацією частини території України».

Кабінету міністрів доручено вжити заходів для проведення переговорів з Росією про врегулювання спору щодо заохочення і взаємного захисту інвестицій.

Список областей майнового права, в яких Україна зазнала збитків, також вже відомий. Серед них зазначені військові формування, об'єкти газотранспортної й енергетичної систем, транспортна інфраструктура, об'єкти рибного господарства і флоту рибної промисловості.

Втім, так як Крим добровільно увійшов до складу РФ, ні про яку інтервенції мови не йде. А всі «домисли» української влади, по суті, є тільки «PR-ходами».

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья