Moscow-Post RSS
19 Января 2018

Порошенко перекладає відповідальність?

Президент України Петро Порошенко прийняв рішення покласти відповідальність за перезавантаження кабінету міністрів на парламентську коаліцію. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко перекладає відповідальність?

Як повідомив президент України Петро Порошенко, перезавантаження уряду на даний момент є відповідальністю парламенту та парламентської коаліції.

Порошенко зазначив, що коаліція повинна визначитися щодо кандидатури членів кабінету міністрів та керівника уряду.

Крім цього, за словами українського президента, коаліція повинна визначитися щодо програми та порядку реформ, які мають бути проведені, і щодо позицій фракцій, які будуть входити до складу цієї коаліції.

«Єдине, що я хочу підкреслити, — ні в якому разі я не можу допустити і не допущу дострокових парламентських виборів на цьому етапі», — заявив Порошенко.

На думку політологів, Порошенко перекладає відповідальність на парламентську коаліцію, так як його політичного впливу на депутатів Верховної Ради України просто не вистачає, щоб організувати відставку прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья