Moscow-Post RSS
13 Декабря 2017

Порошенко перевірить свою адміністрацію

Президент України Петро Порошенко розпорядився перевірити своїх підлеглих за «законом про люстрацію». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко перевірить свою адміністрацію

Президент України Петро Порошенко прийняв рішення провети перевірку співробітників своєї адміністрації та інших чиновників влітку 2016 року згідно з законом «Про очищення влади».

«Провести з 15 червня 2016 перевірку достовірності відомостей про застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» стосовно таких посадових і службових осіб..., призначення та звільнення з посади яких здійснюється президентом України», - сказано в тексті документа, опублікованого на сайті українського президента.

Вже відомо, що перевірці подвигнутся (у числі інших чиновників) прес-секретар Порошенка, помічники і радники, а також представник українського президента з Криму та його заступники, керівник секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради та голова Національної служби посередництва і примирення.

Раніше з-за люстрацію вже були звільнені багато чиновників, які працювали в роки президентства Віктора Януковича. Тепер варто чекати нових звільнень.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья