Moscow-Post RSS
11 Декабря 2017

Порошенко поговорив з главою МВФ

Президент України Петро Порошенко провів телефонні переговори з главою МВФ Крістін Лагард. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко поговорив з главою МВФ

Президент України Петро Порошенко розповів главі МВФ, що Україна має намір продовжити реформи, незважаючи на кризу.

«Глава держави наголосив, що Україна продовжить реформи, незважаючи на кризу у відносинах між урядом і парламентською коаліцією», —повідомляють офіційні представники українського президента.

Петро Порошенко заявив Крістін Лагард, що має намір рішуче діяти в питаннях політичної та фінансової стабільності у державі. Крім того, сторони домовилися підготувати дорожню карту пріоритетних реформ.

Порошенко і Лагард погодилися щодо необхідності термінового прийняття українським парламентом усіх реформаторських законів.

За словами Лагард, разом з президентом України вони домовилися про дорожній карті і пріоритетних заходи для гарантії швидкого прогресу, який буде відповідати програму допомоги країні.

Експерти вважають, що, якщо Україна не проведе реформи, МВФ може припинити підтримувати українську економіку.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья