Moscow-Post RSS
29 Марта 2017

Порошенко «розібрався» з газом?

На переговорах в «нормандському» форматі були узгоджені базові параметри газових домовленостей, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко «розібрався» з газом?

Після наради на саміті в Мілані президент України Петро Порошенко заявив, що на переговорах в «нормандському» форматі були узгоджені базові параметри газових домовленостей.

«У нас є певний стриманий прогрес у газовому питанні. Ми домовилися про основні параметри контракту, і зараз завершуються переговори щодо джерел покриття дефіциту необхідних коштів для фінансування контракту», - заявив Порошенко.

Нагадаємо, що на попередніх тристоронніх переговорах по газу 26 вересня Росія, Україна та ЄС обговорили «зимовий план поставок палива, розрахований на період до кінця березня. Проте пізніше між Росією і Україною з'явилися розбіжності з приводу розміру і строків виплати заборгованості.

Схоже, що тепер газовий конфлікт вичерпано.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья