Moscow-Post RSS
22 Января 2018

Порошенко «розібрався» з газом?

На переговорах в «нормандському» форматі були узгоджені базові параметри газових домовленостей, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко «розібрався» з газом?

Після наради на саміті в Мілані президент України Петро Порошенко заявив, що на переговорах в «нормандському» форматі були узгоджені базові параметри газових домовленостей.

«У нас є певний стриманий прогрес у газовому питанні. Ми домовилися про основні параметри контракту, і зараз завершуються переговори щодо джерел покриття дефіциту необхідних коштів для фінансування контракту», - заявив Порошенко.

Нагадаємо, що на попередніх тристоронніх переговорах по газу 26 вересня Росія, Україна та ЄС обговорили «зимовий план поставок палива, розрахований на період до кінця березня. Проте пізніше між Росією і Україною з'явилися розбіжності з приводу розміру і строків виплати заборгованості.

Схоже, що тепер газовий конфлікт вичерпано.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья