Moscow-Post RSS
22 Ноября 2017

Порошенко розповів про безвізовий режим для ЛНР і ДНР

За словами Петра Порошенка, громадяни ДНР і ЛНР зможуть їздити до ЄС без віз при поверненні до складу України. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко розповів про безвізовий режим для ЛНР і ДНР

Сьогодні в інтерв'ю українським ЗМІ президент України Петро Порошенко розповів про те, що жителі самопроголошених ДНР і ЛНР зможуть скористатися безвізовим режимом з ЄС тільки після повернення територій під контроль Києва.

«Ми зможемо гарантувати, що всі українські громадяни, що проживають на тимчасово окупованій території, гарантовано зможуть отримати біометричні паспорти, і право безвізового подорожі по поверненні українського суверенітету, української влади, державної міграційної служби, українських реєстрів, які дозволять сьогодні гарантовано видати українським громадянам ці паспорти», - заявив Петро Порошенко.

За його словами, це (зазначені вище заходи – прим.ред.) є однією з стратегій повернення Україною Донбасу, а також однією з перших стратегій повернення Криму.

«Це додатковий стимул для повернення влади в Донбас, і один з перших елементів стратегії повернення Криму, це створення мотивації для кримчан», - заявив Петро Порошенко.

Політологи впевнені, що Крим ніколи добровільно не повернеться до складу України, так як він вже увійшов до складу Росії. Більш того, Донбас теж не хоче повертатися до складу України.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья