Moscow-Post RSS
29 Марта 2017

Порошенко розраховує на міжнародну підтримку

Петро Порошенко нагадав про важливість підтримки України західними партнерами. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко розраховує на міжнародну підтримку

Український президент Петро Порошенко зараз знаходиться у Вашингтоні, де проходить саміт з ядерної безпеки.

Петро Порошенко відзначив важливість допомоги іноземних партнерів у всіх областях, в тому числі політичної, економічної і військової.

Український лідер заявив, що іноземна допомога дозволить Україні стати сильніше.

За словами Порошенка, нібито «російські дії проти України довели, що слабкість провокує на агресію, і тільки сильна держава може впоратися з хуліганом».

Український лідер повідомив, що останні два роки були найтяжчими в історії держави «Я думаю, ми скоро створимо новий уряд. І це буде символом зростання громадянського суспільства. Це демократія», - зазначив Порошенко.

У свою чергу, на думку експертів ніякої «російської агресії» не існує, а подібними звинуваченнями Порошенко просто хоче «виправдати» агресію української армії на Донбасі.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья