Moscow-Post RSS
24 Ноября 2017

Порошенко став мільярдером

Стан президента України перевищила один мільярд доларів. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко став мільярдером

На думку експертів, стан президента України Пета Порошенко досягло мільярда доларів. Це стан принесла Петру Порошенку його компанія «Рошен».

Як з'ясувалося, компанія, яка належить президентові України, фактично стала монополістом на ринку України. Крім продукції компанії «Рошен» на ринку залишилися тільки дорогі європейські бренди.

Монополія «Рошен» на кондитерському ринку України забезпечує компанії гігантські продажу. Більш того, при правлінні Порошенко були «усунуті» конкуренти «Рошен» - фабрики «Конті» та "АВК".

На даний момент «Конті» закрита, а АВК. Не може в одинчку скласти конкуренцію «Рошену».

Дефіцит держбюджету в 2016 році очікується на рівні 3,7% ВВП (тобто $3,5 млрд.). Борг України просто величезний. Країна бідніє, а її президент став мільярдером. Схоже, Порошенко продовжить і далі нарощувати свій стан.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья