Moscow-Post RSS
29 Марта 2017

Порошенко створює коаліцію

Сьогодні після виборів у Верховну Раду партії «Блок Петра Порошенко» і «Народний фронт» прем'єр-міністра Арсенія Яценюка почали переговори про створення майбутньої парламентської коаліції, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко створює коаліцію

Про формування коаліції з «Народним фронтом» заявив глава «Блоку Порошенко» Юрій Луценко. Очікується, що вже сьогодні відбудеться зустріч у розширеному форматі представників цих політичних сил.

«Почалися буквально недавно переговори з «Народним фронтом», у всякому разі відбулися консультації між президентом і прем'єр-міністром, і на сьогодні запланована зустріч у розширеному форматі представників цих двох політичних сил. Також зараз ми пропонуємо приєднатися до цих переговорів і керівників партій Майдану»: «Самодопомоги», «Свободи» та «Батьківщини», - заявив Юрій Луценко.

До цього президент України Петро Порошенко заявив про готовність коаліційної угоди для політичних сил, які отримали запрошення вступити в коаліцію Зі свого боку прем'єр-міністр Арсеній Яценюк також заявив, що він сформує парламентську коаліцію з Блоком Петра Порошенко» в найкоротші терміни.

Політологи вважають, що Яценюк і Порошенко з допомогою Верховної Ради будуть продовжать проводити свою нинішню політику.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья