Moscow-Post RSS
18 Января 2018

Порошенко віддячив Обаму за фінансову допомогу

Президент України висловив подяку американському лідерові за військову допомогу Україні в оборонному бюджеті США. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко віддячив Обаму за фінансову допомогу

У новому оборонному бюджеті США закладено $300 млн., призначених для допомоги Україні. Ці гроші виділяються для військових потреб української армії.

На даний момент президент України Петро Порошенко вже подякував главу США Барака Обаму за «потужну військову підтримку»,

«Дякую президенту Обамі за потужну військову допомогу Україні! Це приклад партнерської солідарності і підтримки», — заявив Порошенко.

Нагадаємо, що раніше Барак Обама підписав новий оборонний бюджет США, в якому прописана можливість поставок зброї Україні.

Варто зазначити, що для прийняття відповідного дозволу необхідний ряд узгоджень і визначена необхідність.

Як відомо зараз українська армія продовжує свою агресію на Донбасі, виробляючи нові обстріли Донецька. Фактично зараз Обама спонсорує продовження громадянської війни на Україні.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья