Moscow-Post RSS
13 Декабря 2017

Порошенко відреагував на блокаду Криму

Президент України назвав торговельну блокаду Криму «акцією громадських активістів». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко відреагував на блокаду Криму

Президент України Петро Порошенко вважає, що блокада Криму – це акція громадських активістів.

За його словами, українські правоохоронні органи отримали наказ забезпечувати недопущення провокацій під час її проведення.

«Блокада є акцією громадських активістів кримськотатарського народу, а державні служби — українські прикордонники та МВС отримали наказ забезпечувати правопорядок і відсутність провокацій при проведенні акції», — сказав Порошенко.

Експерти вважають, що від блокади Криму страждають, в першу чергу, українські постачальники, так як самі кримчани вже давно отримують основну масу товарів з Росії.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья