Moscow-Post RSS
26 Апреля 2017

Порошенко відреагував на блокаду Криму

Президент України назвав торговельну блокаду Криму «акцією громадських активістів». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко відреагував на блокаду Криму

Президент України Петро Порошенко вважає, що блокада Криму – це акція громадських активістів.

За його словами, українські правоохоронні органи отримали наказ забезпечувати недопущення провокацій під час її проведення.

«Блокада є акцією громадських активістів кримськотатарського народу, а державні служби — українські прикордонники та МВС отримали наказ забезпечувати правопорядок і відсутність провокацій при проведенні акції», — сказав Порошенко.

Експерти вважають, що від блокади Криму страждають, в першу чергу, українські постачальники, так як самі кримчани вже давно отримують основну масу товарів з Росії.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья