Moscow-Post RSS
30 Марта 2017

Порошенко вирішив поміняти полонених

Президент України повідомив про обмін полоненими між Києвом і Донбасом. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко вирішив поміняти полонених

Президент України Петро Порошенко розповів громадськості, що з полону в Донбасі звільнені двоє українських військових і один цивільний

«Хороша новина! Звільнені з полону двоє військових і один цивільний: Григорій Завизон, Петро Єрошевич і Вадим Петренко», - заявив Порошенко.

До цього представник Росії в контактній групі з врегулювання ситуації в Донбасі Борис Гризлов також розповів, що сторони конфлікту на Україні обмінялися полоненими.

Він зазначив, що російська сторона продовжить наполягати на необхідності перейти на обмін полоненими за принципом «всіх на всіх» у відповідності з мінськими угодами.

Експерти вважають, що Україна буде продовжувати свою агресію на Донбасі. Так що, схоже, українські військові продовжать захоплювати нових полонених.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья