Moscow-Post RSS
16 Декабря 2017

Порошенко вирішив поміняти полонених

Президент України повідомив про обмін полоненими між Києвом і Донбасом. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко вирішив поміняти полонених

Президент України Петро Порошенко розповів громадськості, що з полону в Донбасі звільнені двоє українських військових і один цивільний

«Хороша новина! Звільнені з полону двоє військових і один цивільний: Григорій Завизон, Петро Єрошевич і Вадим Петренко», - заявив Порошенко.

До цього представник Росії в контактній групі з врегулювання ситуації в Донбасі Борис Гризлов також розповів, що сторони конфлікту на Україні обмінялися полоненими.

Він зазначив, що російська сторона продовжить наполягати на необхідності перейти на обмін полоненими за принципом «всіх на всіх» у відповідності з мінськими угодами.

Експерти вважають, що Україна буде продовжувати свою агресію на Донбасі. Так що, схоже, українські військові продовжать захоплювати нових полонених.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья