Moscow-Post RSS
24 Апреля 2017

Порошенко вирішив продати бізнес в Липецьку

Президент України Петро Порошенко хоче знайти покупців для фабрики корпорації Roshen в Липецьку. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко вирішив продати бізнес в Липецьку

Глава адміністрації президента України Борис Ложкін повідомив пресі, що Петро Порошенко активно шукає покупців для фабрики Roshen у Липецьку.

«Він (Порошенко) дуже активно через професійних посередників шукає покупців Липецької фабрики, і потрібно розуміти, що її неодноразово закривали податкові органи, і це зараз для багатьох покупців в Росії непростий актив», - заявив Борис Ложкін.

Глава президентської адміністрації підкреслив, що рішення Порошенка продати фабрику є однозначним, і «це виключно питання часу».

Нагадаємо, що раніше для продажу своєї корпорації Порошенко привернув інвестиційну компанію Rothschild.

Крім цього Порошенко підписав договір про передачу своєї частки у Roshen незалежного трасту під управлінням іноземного банку, який має право вести переговори про продаж компанії.

Однак, досі Порошенко так і не продав свій російський бізнес.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья