Moscow-Post RSS
23 Ноября 2017

Порошенко «впустив» іноземних військових на Україну

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який дозволяє іноземним військовим проводити навчання на Україні. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко «впустив» іноземних військових на Україну

Порошенко підписав закон про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України для участі в багатонаціональних навчаннях у листопаді-грудні цього року.

Тепер цього закону на територію України допускаються для участі у багатонаціональних навчаннях у листопаді - грудні 2015 року на термін до 61 доби підрозділи Збройних сил США, інших країн-членів НАТО і ще ряду держав.

Ці держави є учасниками програми «Партнерство заради миру».

Тепер на території України проведуть навчання до 5,3 тис. військовослужбовців.

З них 2,8 тис. солдатів і офіцерів будуть від Збройних сил України, до 1,5 тис. - від Збройних сил США і до 1 тис. - від збройних сил країн-членів НАТО і держав-учасниць програми «Партнерство заради миру».

На думку політологів, цими навчаннями Порошенко хоче продемонструвати підтримку України країнами Заходу, яка за останній час помітно ослабла.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья