Moscow-Post RSS
4 Декабря 2016

Порошенко «впустив» іноземних військових на Україну

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який дозволяє іноземним військовим проводити навчання на Україні. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко «впустив» іноземних військових на Україну

Порошенко підписав закон про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України для участі в багатонаціональних навчаннях у листопаді-грудні цього року.

Тепер цього закону на територію України допускаються для участі у багатонаціональних навчаннях у листопаді - грудні 2015 року на термін до 61 доби підрозділи Збройних сил США, інших країн-членів НАТО і ще ряду держав.

Ці держави є учасниками програми «Партнерство заради миру».

Тепер на території України проведуть навчання до 5,3 тис. військовослужбовців.

З них 2,8 тис. солдатів і офіцерів будуть від Збройних сил України, до 1,5 тис. - від Збройних сил США і до 1 тис. - від збройних сил країн-членів НАТО і держав-учасниць програми «Партнерство заради миру».

На думку політологів, цими навчаннями Порошенко хоче продемонструвати підтримку України країнами Заходу, яка за останній час помітно ослабла.

Добавить комментарий

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья