Moscow-Post RSS
30 Марта 2017

Порошенко хоче мирних консультацій

Сьогодні президент України Петро Порошенко закликав до негайного проведення консультацій з учасниками мінських переговорів, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко хоче мирних консультацій

На тристоронньої зустрічі контактної групи Петро Порошенко закликав до негайного проведення консультацій з учасниками переговорів мінських

За словами Порошенка, практичним результатом цих консультацій мають стати «рішення про негайне припинення вогню і відведення важких озброєнь від лінії зіткнення, зафіксованої в мінському меморандумі від 19 вересня 2014 року, фіксація конкретних часових рамок виходу сторін на зазначену лінію».

Відомо, що на зустрічі були присутні спеціальний представник чинного голови ОБСЄ посол Гайді Тальявіні, посол Росії на Україні Михайло Зурабов і колишній президент України Леонід Кучма.

Зустріч контактної групи з врегулювання конфлікту в Донбасі відбудеться в Мінську 30 січня 2015 року.

До речі, раніше представник самопроголошеної Донецької народної республіки в контактній групі Денис Пушилин звинуватив Україну в імітації переговорного процесу. Можливо, представники Новоросії праві в цьому питанні.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья