Moscow-Post RSS
17 Декабря 2017

Порошенко хоче миру?

Президент України Петро Порошенко пообіцяв в односторонньому порядку припинити вогонь на сході України, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко хоче миру?

Петро Порошенко дав обіцянку в односторонньому порядку припинити вогонь на сході України з метою дати можливість членам незаконних збройних формувань роззброїтися. Так само Петро Порошенко дозволив бажаючим покинути країну.

«План (мирний план президента) починається з мого наказу про одностороннє припинення вогню. Негайно після цього ми повинні отримати підтримку мирного плану президента з боку всіх учасників подій на Донбасі. В дуже короткі терміни», - заявив президент України.

Він так само заявив, що час припинення вогню буде дуже коротким. На його думку саме в цей період представники міліції повинні скласти зброю. «Зі свого боку ми запропонуємо амністію для тих, хто складе зброю і не здійснював тяжких злочинів. Я запропоную коридор для того, щоб найманці мали можливість залишити без зброї територію нашої країни», - сказав президент України.

Так само Порошенко заявив, що внесення проекту змін до Конституції України з глибокою децентралізацією влади є ключовим елементом мирного плану.

«Ми очікуємо, що в дуже короткі терміни підтримку цього мирного плану продемонструють багато учасників цієї ситуації. Ми очікуємо, що будуть звільнені заручники, будуть негайно звільнені захоплені будівлі, ми очікуємо, що гарантіями безпеки жителів Донбасу скористаються велика кількість людей цього регіону», - зазначив він.

Проте, повстанці не вірять обіцянкам Порошенко. Вони вважають, що після складення зброї вони можуть стати жертвами бойовиків так званої «Національної гвардії України».

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья