Moscow-Post RSS
20 Января 2018

Порошенко хоче обміняти Савченко

Президент України Петро Порошенко може обміняти українську льотчика Надію Савченко, яка є підсудною у РФ. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко хоче обміняти Савченко

Президент України Петро Порошенко прийняв рішення про обмін українського офіцера та народного депутата України Надію Савченко.

«Якщо питання стоїть так, я готовий прийняти рішення про обмін на кого-то, я сьогодні вперше зазначу: так. Я, як президент України, готовий скористатися своїм конституційним правом і Надію обміняти, зробити все можливе, щоб її якнайшвидше повернути додому», - заявив Петро Порошенко.

Він також зазначив, що «за ці майже два роки жодного разу з джерел, які заслуговують довіри, жодної пропозиції про обмін Савченко не надходило».

Нагадаємо, що в 2014 році Надія Савеченко вела коректування артилерійського обстрілу по ділянці блокпоста луганських ополченців з розташованими на ньому мирними громадянами, в тому числі трьома росіянами — кореспондентами ВГТРК. Цей обстріл призвів до того, що російські журналісти Ігор Корнелюк і Антон Волошин загинули. Зараз Савченко судять за військові злочини.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья