Moscow-Post RSS
20 Января 2018

Порошенко задумався про Маннергейме

Україна вирішила створити на кордонах з РФ аналог лінії Маннергейма, повідомили кореспонденту The Moscow Post в МЗС України.

Порошенко задумався про Маннергейме

Сьогодні президент України Петро Порошенко повідомив, що Київ зведе на кордоні з Росією, якщо це буде потрібно, сучасний потужний комплекс оборонних споруд, аналог лінії Маннергейма.

Нагадаємо, що лінія Маннергейма - комплекс оборонних споруд довжиною понад 100 кілометрів, створений у 1920-30 роках на фінській частині Карельського перешийка для захисту від можливого вторгнення СРСР.

«Якщо без лінії Маннергейма не обійтися, значить, потрібно зводити і такі лінії фортифікації, тільки ще більш потужні, з урахуванням попередників. Звертаю увагу, що це не фортифікаційні споруди зразка 41-42-го років, а ті, яких потребує зараз сучасна оборонна наука», - вважає президент України.

Петро Порошенко уточнив, що оборонний комплекс має включати в себе «глибоку ешелонне оборону, з танковими позиціями, з механізмами захисту від системи залпового вогню, з сучасної комунікацією, спеціальною зоною, яка дозволяє ефективно використовувати зброю»

А раніше, незважаючи на перемир'я на Донбасі, президент України Петро Порошенко відмовився йти на поступки представникам Донецької та Луганської народних республік. Зокрема, він заявив, що законопроект про особливий статус Донецької та Луганської областей буде внесений в Раду наступного тижня, при цьому про федералізацію мова не йде - регіони, за словами Порошенка, залишаться у складі України.

«Закон про тимчасовий порядок тимчасового самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей передбачає чітко статус цих районів у складі України, на наступному тижні він буде внесений до Верховної Ради України. Від цього закону залежить доля світу, проект забезпечить мирне повернення цих районів під український суверенітет», - заявив Порошенко.

У свою чергу прес-секретар Луганської народної республіки Володимир Иногородский повідомив, що Донбас не зацікавлений перебувати у складі України

«Ми законопроекту не бачили, але ми відстоюємо тільки незалежність ЛНР, ніякої статус Донбасу у складі України нам не цікавий», - заявив він.

Перший віце-прем'єр самопроголошеної Донецької народної республіки Андрій Пургін також підтвердив позицію про незалежність від України.

Очевидно, що зараз Порошенко потрібно думати не про міфічної загрози з боку Росії, а про те, як йому зберегти перемир'я на Донбасі.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья