Moscow-Post RSS
24 Ноября 2017

Порошенко заявив про Вітчизняній війні

Сьогодні президент України Петро Порошенко заявив у війні на Донбасі, як про «Вітчизняну війну». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко заявив про Вітчизняній війні

Президент України Петро Порошенко повідомив про бойові дії на сході країни і при цьому вжив словосполучення «Вітчизняна війна».

Це заяву він зробив з нагоди 70-летияосвобождения України від фашистських загарбників.

«Я твердо вірю в нашу перемогу у Вітчизняній війні 2014 року, в те, що мій політико-дипломатичний план спрацює і принесе мир на Донбас і всій Україні», - заявив Порошенко, звертаючись до учасників АТО (антитерористичної операції, як офіційно іменуються військові дії проти прихильників відділення Донбасу - прим. ред)

Так само Порошенко зазначив, що війна на Україну «на цей раз прийшла не з заходу, а зі сходу».

Нагадаємо, що раніше з нагоди 70-річчя визволення України від фашистських загарбників виступив також російський президент Володимир Путін. На ці вітання Порошенко нічого не відповів.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья