Moscow-Post RSS
14 Декабря 2017

Порошенко засудив плани ЛНР і ДНР

Український лідер Петро Порошенко розкритикував плани ЛНР і ДНР провести вибори в 2016 році. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко засудив плани ЛНР і ДНР

У ході зустрічі з делегацією конгресу США президент України Петро Порошенко негативно висловився про плани Донецької та Луганської народних республік (ДНР і ЛНР) провести вибори в 2016 році

«Він (Порошенко) також засудив нові плани ватажків так званих ДНР/ЛНР про проведення місцевих псевдовыборов в 2016 році. За словами президента, дата місцевих виборів буде визначена після прийняття Верховною радою України відповідного закону на основі українського законодавства та з урахуванням стандартів ОБСЄ/БДІПЛ», - сказано в заяві прес-служби президента України

Нагадаємо, що 6 жовтня ДНР і ЛНР заявили про перенесення місцевих виборів на 2016 рік за умови повного виконання Києвом політичних пунктів «Мінська-2».

Однак, поки Україна так і не виконала умови мінських угод. Втім, режим припинення вогню на Донбасі поки що дотримується.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья