Moscow-Post RSS
17 Декабря 2017

Порошенко зібрався в Донецьку область

Президент України Петро Порошенко незабаром відвідає Донецьку область. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко зібрався в Донецьку область

Президент України Петро Порошенко вирішив відвідати Донецьку область (а точніше ту її частину, яку досі контролюють київські силовики).

«У четвер, 11 червня, президент України Петро Порошенко здійснить робочу поїздку в Донецьку область», — повідомили журналістам в прес-службі українського лідера.

Нагадаємо, що раніше уряд України вніс українському президенту Петру Порошенку подання про звільнення голови Донецької ОДА Олександра Кіхтенка.

«Кабінет міністрів України вніс президентові України Петру Порошенку подання про звільнення голови Донецької обласної державної адміністрації Олександра Кіхтенка у зв'язку з неналежним виконанням службових обов'язків», — йдеться в повідомленні кабміну.

Очевидно, що незабаром буде призначений новий керівник Донецької ОДА.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья