Moscow-Post RSS
25 Апреля 2017

Порошенко збрехав в Парижі?

Президент України Петро Порошенко звинуватив Росію в невиконанні Мінських домовленостей, хоча ці домовленості порушує сама Україна. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко збрехав в Парижі?

Сьогодні президент України Петро Порошенко під час кліматичного саміту Парижі провів зустрічі з президентами Австрії, Латвії, Румунії і прем'єр-міністри Італії, Нідерландів, Люксембургу, Словаччини та Греції.

Це зустрічі носили короткий характер.

«Президент закликав лідерів цих країн продовжити санкції щодо Росії через невиконання нею Мінських домовленостей», - повідомили журналістам в прес-службі президента України.

Крім цього Порошенко обговорював питання надання українцям безвізового режиму.

На думку політологів, Порошенко збрехав на рахунок нібито невиконання Росією Мінських домовленостей, так як ці домовленості порушує сама Україна, продовжуючи обстріли міст Донбасу.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья