Moscow-Post RSS
24 Апреля 2017

Порошенко знайшов допомогу в Австралії

Сьогодні відбувся візит президента України Петра Порошенка в Австралію, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко знайшов допомогу в Австралії

В ході державного візиту президента України Петра Порошенка в Австралію український лідер уклав ряд вигідних угод. Зокрема, була досягнута домовленість про фінансову допомогу Україні.

«Є деякі економічні результати. Багато з них проявляться пізніше, але те, що можна сказати зараз, - це $100 млн від Австралії через МВФ на підтримку України, понад $2 млн допомоги саме нашої Нацгвардії і армії для тих потреб, які зараз виникають», - заявив заступник голови адміністрації президента Валерій Чалий.

Він зазначив, що Австралія готова допомогти Україні в питанні енергетичної безпеки.

«В Австралії мова йшла про постачання урану. Ви знаєте, що Австралія в якості санкції припинила постачання урану в Росії, і сьогодні ми говоримо про диверсифікацію джерел поставок цієї сировини в Україну», - сказав Чалий.

Політологи відзначають, що, виділяючи Україні гроші на військові витрати, Австралія тим самим спонсорує продовження громадянської війни на Донбасі.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья