Moscow-Post RSS
29 Марта 2017

Порошенко зустрінеться з Олланд і Меркель

Незабаром президент України Петро Порошенко зустрінеться з президентом Франції Франсуа Олландом і канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко зустрінеться з Олланд і Меркель

Про те, що президент України Петро Порошенко зустрінеться з президентом Франції Франсуа Олландом і канцлером Німеччини Ангелою Меркель для обговорення ситуації в Донбасі, повідомив глава МЗС Франції Лоран Фабіус.

«Військові операції повинні бути припинені і війська повинні бути виведені... По-друге, ми повинні відновити умови, необхідні для проведення виборів у Донбасі», - заявив Фабіус.

Крім цього Фабіус сподівається на те, що майбутня зустріч допоможе просунутися в обох напрямках.

Вже відомо, що зустріч запланована на 24 серпня. Експерти сумніваються, що Порошенко виконає взяті на себе зобов'язання.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья