Moscow-Post RSS
22 Ноября 2017

Порошенко зустрінеться з Олланд і Меркель

Незабаром президент України Петро Порошенко зустрінеться з президентом Франції Франсуа Олландом і канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко зустрінеться з Олланд і Меркель

Про те, що президент України Петро Порошенко зустрінеться з президентом Франції Франсуа Олландом і канцлером Німеччини Ангелою Меркель для обговорення ситуації в Донбасі, повідомив глава МЗС Франції Лоран Фабіус.

«Військові операції повинні бути припинені і війська повинні бути виведені... По-друге, ми повинні відновити умови, необхідні для проведення виборів у Донбасі», - заявив Фабіус.

Крім цього Фабіус сподівається на те, що майбутня зустріч допоможе просунутися в обох напрямках.

Вже відомо, що зустріч запланована на 24 серпня. Експерти сумніваються, що Порошенко виконає взяті на себе зобов'язання.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья