Moscow-Post RSS
17 Декабря 2017

Порошенко зустрівся з Ердоганом

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з головою Туреччини Тайіпом Ердоганом. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Порошенко зустрівся з Ердоганом

Президент України Петро Порошенко дав інтерв'ю українським телеканалам, в ході якої він розповів про зустріч з главою Туреччини Тайіпом Ердоганом.

За словами Порошенка на цій зустрічі він обговорював багато тем, але не говорив про помідорах і мандаринах.

«На сьогоднішній день маємо наочний, практичний розмова, що стосується галузі енергетики, співробітництва в галузі машинобудування, говоримо про використання транзитних можливостей двох країн, про оборонні складові, починаючи з обміну розвідданими», - заявив Порошенко.

За його словами, «єдине, про що ми не говорили протягом 1,5-годинної розмови з президентом Туреччини — це про помідорах і мандаринах».

Політологи вважають, що розмова Порошенко і Ердогана міг носити «антиросійський характер».

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья